Мир Квартир
Мир Квартир
Одеса
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж комерційної нерухомості (25)

  • Мир Квартир
    14 000 $
    461 $/м²

    Івана Фунтового вул., 68/1

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    30 м²
    2007 рік побудови
    сьогодні
    Продам цокольне приміщення, вул. Марш. Бабаджаняна/ринок Малиновський, цоколь/11, спецпроєкт. Загальна площа 30.4 кв. м. Зроблено якісний ремонт під чистове оздоблення. Виконано якісну гідроізоляцію та ремонт усього приміщення. Проведено опалення, встановлено радіатори. Встановлено силовий кабель під кондиціонер. Є свій санвузол, вода та організовано місце під кухню. У двері вбудовано вікно. Облаштований будинок під охороною. Зелений, доглянутий двір. Приміщення підходить під тату-салон, швейний цех тощо. Ціна 14 000 у. о. (2-2558-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    360 000 $
    1 143 $/м²

    Пироговська вул., 3а

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    315 м²
    вчора
    Продам двоповерховий офіс із ділянкою 3,5 сотки землі, вул. Пироговська/Французький бул., загальна площа 315 кв. м, 9 кабінетів, можна збільшити. Розміщений у шикарному, престижному районі, з гарною автодоступністю та транспортними розв'язками. Усі реєстраційні (земля — держстакт, будівля, комунікації) документи в повному порядку. Є двоконтурний котел, камін, зона барбекю, два санвузли. Виконано якісний капітальний ремонт. Паркувальні місця всередині та перед будівлею. Заїзд із вул. Семінарської або Пироговської. Є можливість добудувати додаткові приміщення або звести 3-й поверх. Можна використовувати під будь-який вид діяльності або житловий будинок. Офіс дворовий. Ціна 360 000 у.о. (2-1608...
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    70 000 $
    778 $/м²

    Єврейська вул. (Бебеля), 21

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    90 м²
    сьогодні
    Продам фасадне приміщення у самому центрі міста, вул. Єврейська/Рішельєвська, загальна площа 90 кв.м., 5 кабінетів, 2 санвузли, 2 бойлери, 4 нові потужні економні кондиціонери, є окреме приміщення для кухні, індивідуальне опалення, є всі лічильники, а також решітки на всіх вікнах. Прохідне місце. Підходить під будь-який вид комерційної діяльності. Ціна 70 000 у.о. (2-1609-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    130 000 $
    867 $/м²

    Праведників Світу вул. (Міська), 52

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    150 м²
    сьогодні
    Продам фасадне окремо розташоване приміщення в центрі Слобідки, вул. Краснослобідська. Характеристика приміщення: - окремо розташована двоповерхова будівля, загальна площа – 150 кв. м, перед приміщенням фасад, викладений плиткою, площею 30 кв. м; - на кожному поверсі – окремий санвузол; - опалення на вибір: електричне або газове; - прохідне місце, центр Слобідки, високий пішохідний та автомобільний трафік; - можливість перепланування; - електропостачання: три фази, велика потужність; - додатково: витяжка, водопостачання, газ, відеоспостереження, телевізори, аудіосистема. Ідеально підходить для: - ресторану, кафе, піцерії, пекарні; - доставки піци та суші (усе необхідне для такого бізнесу: о...
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    87 000 $
    1 026 $/м²

    Олексія Маркевича вул. (Князівська), 4

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    85 м²
    сьогодні
    Продам фасадну квартиру під бізнес, вул. Княжа/Новосельського, 1/2, міцний будинок. Загальна площа 84,8 кв.м. 6 фасадних вікон. Прохідне та проїзне місце. Ціна 87 000 у.о. (2-1397-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    65 000 $
    1 000 $/м²

    Героїв Крут вул. (Валентини Терешкової), 18

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    65 м²
    сьогодні
    Продам фасадне приміщення на Черемушках, вул. Героїв Крут/парк Марка Твена, 1/5, загальна площа 65 кв.м. Приміщення в хорошому стані. Фасадний вхід і 2 вікна. Нежитловий фонд. Підходить під салон краси, нотаріальну контору, представництво, ветеринарну клініку, ломбард, аптеку, кав'ярню тощо. Проїздний та пішохідний трафік. Ціна 65000 у.о. (2-2519-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    180 000 $
    1 000 $/м²

    Генуезька вул., 1/1

    БЕЗ КОМІСІЇ
    ЖК Еллада
    багатофункціональне приміщення
    180 м²
    сьогодні
    Продам нежитлове приміщення в новому будинку в ЖК «Еллада», вул. Генуезька, 1/25, загальна площа 180 кв. м. Стан від будівельників. Повна автономія. Приміщення кутове, двостороннє. Панорамне скління, фасадний вхід. Нежитловий фонд. Підходить під будь-який вид комерційної діяльності. Відмінний проїзний та пішохідний трафік. Ціна 180 000 у. о. (2-2470-1)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    55 000 $
    547 $/м²

    Князя Володимира Великого просп., 148

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    101 м²
    сьогодні
    Продам готовий бізнес, просп. Добровольського/вул. Паустовського, 1/9, чешка. Загальна площа 100,5 кв. м. Хороший стан. Прохідне та проїзне місце. Можна використовувати як житло та готовий бізнес. Ціна 55 000 у. о. (2-1668-8)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    250 000 $
    581 $/м²

    Каретний пров., 25

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    430 м²
    вчора
    Продам під реконструкцію житлову фасадну 2-поверхову будівлю на вул. Старопортофранківській (навпроти пологового будинку № 2). Вхід з боку Каретного пров. Загальна площа 430 кв. м. Площа забудови 250 кв. м. Стан аварійний. Не є пам'яткою архітектури. Ціна 250 000 у. о. (2-1551-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    55 000 $
    585 $/м²

    Дальницька вул., 26

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    94 м²
    вчора
    Продам фасадну квартиру, вул. Дальницька/Балківська, 1/1, міцний будинок. Загальна площа 94 кв. м. Хороший стан. 3 фасадні вікна. Є свій дворик. Підходить під будь-який вид діяльності. Прохідне та проїзне місце. Ціна 55 000 у. о. (2-2600-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    92 000 $
    1 398 $/м²

    Педагогічна вул., 23

    БЕЗ КОМІСІЇ
    ЖК Лімнос
    багатофункціональне приміщення
    65.8 м²
    2 дні тому
    Продам нежитлове приміщення в новому будинку в ЖК «Лімнос», вул. Педагогічна, 1/24, загальна площа 65,8 кв. м. Стан від будівельників. Вільне планування. Повна автономія. Панорамні вікна. Свій окремий вхід. Пандус. Підходить під будь-який вид комерційної діяльності: салон, офіс, студію, кав'ярню, пекарню тощо. Переуступка. Ціна 92 000 у. о. (2-1617-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    70 000 $
    805 $/м²

    Дідріхсона вул., 31а

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    87 м²
    2 дні тому
    Продам цокольне приміщення, вул. Дідріхсона/Дюковська, загальна площа 87 кв. м. Цокольний поверх/10, вікна виходять у двір (не фасад). Виконано якісний ремонт: підлога всюди викладена плиткою, санвузол у кахлі. Закритий двір, спокійний район. Чудова локація: поруч Морська академія, зручна транспортна розв'язка, центр міста у пішій доступності. Підходить під офіс, навчальний центр, студію, салон краси, бізнес-центр тощо. Ціна 70 000 у. о. (2-2418-19)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    45 000 $
    750 $/м²

    Сонячна вул., 16

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    60 м²
    1970 рік побудови
    2 дні тому
    Продам фасадну квартиру під бізнес, вул. Сонячна/Тіниста, 1/5, блочно-цегляний будинок. Загальна площа 60 кв. м, 3 приміщення. Фасадне вікно. Підходить під офіс, салон краси, магазин, нотаріуса тощо. Ціна 45 000 у. о. (2-2674-21)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    525 000 $
    344 $/м²

    1-ша Сортувальна вул., 36-Г

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    1524 м²
    2 дні тому
    Продам капітальну двоповерхову споруду в Лузанівці, вул. 1-ша Сортувальна, загальною площею 1524 кв.м. Стан будівлі – дуже хороший, готова до реконструкції або експлуатації. 46.6 соток землі. Може бути використана як тимчасовий орендний бізнес (наприклад: приватна школа, садок тощо). Ціна 525000 у.о. (2-2616-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    70 000 $
    1 007 $/м²

    Середньофонтанська вул., 12

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    69.5 м²
    2 дні тому
    Продам фасадну квартиру, вул. Середньофонтанська/пров. Чехова, 1/2, міцний будинок. Загальна площа 69,5 кв. м. Під ремонт. Високі стелі 3,2 метра. 5 фасадних вікон у пров. Чехова. Ціна 70 000 у. о. (2-2506-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    46 000 $
    868 $/м²

    Профсоюзна вул., 9-А

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Акварель-4
    багатофункціональне приміщення
    53 м²
    3 дні тому
    Продам фасадну квартиру в новому будинку в ЖК «Акварель-4», вул. Профспілкова, 1/11, загальна площа 53 кв. м. Стан від будівельників. Повна автономія. 3 фасадні вікна. Закрита прибудинкова територія. Ціна 46 000 у. о. (2-2074-5)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    45 000 $
    310 $/м²

    Бродська вул., 1-Б

    багатофункціональне приміщення
    145 м²
    2019 рік побудови
    3 дні тому
    Продам підвальне приміщення у новому будинку в ЖК Одеська Чайка на Плієва, вул. Ген. Плієва, підвал/10, загальна площа 175 кв.м., 3 приміщення. Стан від будівельників. Повна автономія. Світло 10 кВт, три фази, вода, каналізація. Товсті стіни, теплоізоляція по периметру. Високі стелі. Є вікно та двері. Закрита прибудинкова територія. Підходить під будь-який вид комерційної діяльності. Ціна 45000 у.о. (2-2688-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    33 000 $
    221 $/м²

    Академіка Заболотного вул., 58

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    149 м²
    3 дні тому
    Продам приміщення під будь-який вид діяльності, ЖК Мікромегас. вул. Ак. Заболотного/Семена Палія, цегляний будинок. Цокольний поверх із вікнами. Загальна площа 149 кв. м. Ціна 33 000 у. о. (2-1235-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    24 000 $
    800 $/м²

    Середньофонтанська вул., 47/51

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    30 м²
    3 дні тому
    Продам фасадне приміщення, вул. Середньофонтанська/Місячний пров., цоколь/5, загальна площа 30 кв. м. Гарний стан. Власний фасадний вхід. Дуже прохідне та проїзне місце. Ціна 24 000 у. о. (2-1613-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    65 000 $
    1 343 $/м²

    Мала Арнаутська вул., 55

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    48.4 м²
    3 дні тому
    Продам фасадне приміщення, вул. М. Арнаутська/Лейт. Шмідта, підвал/2, міцний будинок. Загальна площа 48,4 кв.м. Фасадний вхід та 2 фасадні вікна. Нежитловий фонд. Продається з орендарями. Ціна 65000 у.о. (2-1601-2)
    Рієлтор
  • Мир Квартир
    260 000 $
    2 557 $/м²

    Преображенська вул., 37

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    101.7 м²
    5 днів тому
    Продам магазин, вул. Преображенська/Тираспольська площа, 1/2, міцний будинок. Загальна площа 101,7 кв.м., зали 45 кв.м. та 25 кв.м., 2 кабінети, 2 санвузли, кондиціонер, міні-кухня. Хороший стан. Вітринні вікна. Фасадний вхід та 2 фасадні вікна на вул. Преображенську. Є парковка. Прохідне та проїзне місце. Ціна 260 000 у.о. (2-1290-2)
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.